fbpx

בואי הצטרפי למשפחת Adele ולשיטת הטיפול היחודית שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כבר מעל לעשור

שאלות ותשובות

מה היא פוטותרפיה ? ולמה כל קוסמטיקאית מומחית חייבת מכשיר פוטותרפיה אצלה בקליניקה? ובמה המכשיר שלי מיוחד משאר המכשירים שיש בשוק?

למה שיטת אדל?

"אדל" היא שיטת הפוטותרפיה הכי מדוברת שנמכרת בישראל. שיטת "אדל" הפכה למותג מוביל בתחום הקוסמטיקה. כ-850 קוסמטיקאיות פעילות ועוד מיליון לקוחות מרוצים. שיטת "אדל" היא שילוב של מכשיר הפוטותרפיה עם שיטת העבודה שפיתחה קרינה כהן, מנכ"לית החברה. הידע, המיומנות והמקצועיות של קרינה הפכו אותה לאחת הקוסמטיקאיות המובילות בארץ ובעלת חברת מכשור קוסמטי ורפואי עם מגוון רחב של לקוחות מרוצים. הצטרפותך לחברה שלנו, מקנה לך הדרכה אישית לפי שיטת "אדל" בליוויה הצמוד של קרינה כהן שמגיעה עד אלייך, על מנת שתקבלי מקסימום תוצאות במינימום זמן!

היא שיטה רפואית, שמטפל בעור באמצעות אנרגיית אור .
האור שבו משתמשים, הוא אור שאינו גורם כל נזק לעור. אלו הם קרני אור נראים לעין, ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש.
ד”ר הרט עורך אתר האקנה היה בין מפתחי הטיפול הפוטותרפיה לאקנה. שיטת הטיפול הזו, זכתה לפרס החדשנות של ה European Wall Street Journal אושרה לשימוש על ידי ה FDA והיא נפוצה היום במרפאות של רופאי עור בכל העולם כבר עשרות שנים.
אור כחול באורכי גל של 450-400 ננו-מטר נבדק ונמצא יעיל במיוחד לטיפול בחיידקי האקנה ללא גרימת נזק או תופעות לוואי כלשהן. האור, באורך הגל הנכון, מוקרן מהמכשיר על פני הלקוחה.
הטיפול הנמשך בין 20-15 דקות, פעמיים בשבוע במהלך ארבעה שבועות בלבד, מביא להטבה באקנה בבטיחות מלאה ובזמן קצר בהרבה מהשיטות הקיימות.(99% הצלחה כבר מהטיפול השני)

מערכת זו המיוצרת בקוריאה אשר ניבדקה ואושרה ע״י מכון התקנים בארץ
מאפשרת הפעלה במקביל של 3 אורכי גל בעוצמה ויעילות גבוהה. המבנה  של המערכת מאפשר כיסוי מיטבי של כל חלקי הפנים וגם אפשרי לטיפול באזורים שונים בגוף שבהם נפוץ האקנה (גב,חזה..)כמו כן אין שום מגע ישיר עם העור וזה שומר על סטריליות מוחלטת!

אורכי הגל בשימוש בפוטותרפיה:  אור כחול = היעיל ביותר לחסול חיידקי האקנה.  אור  אדום:  מפחית את חיידקי האקנה ומפחית את הדלקת (אודם נפיחות וכאב של הנגעים).
מכשיר פוטותרפיה שלנו ״ADELE” הינו בין הבודדים שניתן לשלב בו את שני סוגי האור ביחד לתוצאה מקסימלית ולמיגור משמעותי של חיידק האקנה!

-7 צבעי הLED-
מצב 1 – אדום 630nm
אור ביו-אדום בעל אורך גל של 630 ננומטר יכול לחדור לתוך השכבה התחתונה של העור מתחת ל 3.7-3.9 מ"מ, מפעיל את הרקמה של שכבת FASCIA העור ומפריש כמות גדולה של קולגן. בכך, ממלא מחדש את החלק התחתון של השריר ונותן מראה רענן.
מצב 2 – כחול 420nm
אור כחול בעל אורך גל של 420 ננומטר הפועל על פני העור, מגיב עם הקרוליין המיוצר על ידי פרופיוניבקטריום, הורג פרופיוניבקטריום ישירות, לא פוגע ברקמות העור, ופותר את בעיית דלקת האקנה מהשורש. קוטל את החיידקים P ACNE, מעכב את בלוטות החלב, מונע התפרצויות.
מצב 3 – ירוק 520nm
אור ירוק בעל אורך גל של 520 ננומטר חודר לריקמה מרגיע את העור ותורם להקלה. אור ירוק שכיח בעיקר בטיפולי היפר פגמנטציה ולאחר טיפול הסרת שיער (IPL Laser) האור הירוק מאט את פעילות המלנוציטים (התאים האחראים על ייצור המלנין)
מצב 4 – אדום 630nm + כחול 420nm
אור אדום וכחול שנוצר בו זמנית על ידי מקור האור המשופר יכול לקדם את הצמיחה של תאי העור, להאיץ את חידוש העור ולמנוע ההזדקנות, מצויין לעור צהבהב ועמום, משפר את מראה העור.
מצב 5 – אדום 630nm + ירוק 520nm
טיפול מיוחד באורך גל של 590 ננומטר, משפר את החלפת תאי החמצן, לתאי עור בכדי לחדש אנרגיה, מפרק פיגמנט, מקדם דטוקסיפיקציה של הלימפה, משפר את חספוס העור, קמטים, מטפל באדמומיות העור, פגמנטציה, וכן הלאה.
למעשה משפר את חסינות העור.
מצב 6 – כחול 420nm + ירוק 520nm
משפר את רמת האנרגיה של תאים חדשים בסדר, משפיעה בצורה טובה על חילוף החומרים, מאזן הפרשות, מרגיע את העור, שולט בבלוטת חלב.
מצב 7 – אדום + כחול + ירוק
משפר את תאי החמצן, מחדש את אנרגית העור, מפרק פיגמנטים, מקדם דטוקסיפיקציה הלימפה, מטיב לחספוס העור, קמטים, מטפל באדמומיות העור, חום, וכן הלאה, משפר את חסינות העור.

דילוג לתוכן