הפיתוח שלי

סוף סוף לאחר חודשים ארוכים של ציפייה ועבודה קשה אני חושפת בפנייכם באופן רישמי את הבייבי שלי !!!
פרוייקט חיי!
כל מי שמכיר אותי יודע את האובססיה שלי לאקנה.. ולחקר שלי במשך עשור לפתרון הבעיה בצורה הכי מדוייקת מהירה וטובה לתווך הרחוק! 
מאז ומתמיד היה את הטיפול בפוטותרפיה (אור כחול) כטיפול היעיל ביותר להכחדת חיידק הp.acne ולטפל באקנה לתווך הרחוק!
השוק מוצף במכשירים באור הכחול ו-כ-ו-ל-ם עברו אצלי בקליניקה!! ואף אחד מהם לא ענה על הדרישות שלי
1.סטריליות מוחלטת בלי מגע ולו הכי קטן בעור המטופל.
2.לכסות בפעם אחת את אזור הפנים, הקרקפת, הצוואר והדקולטה ואפילו ניתן לטיפולי גוף (גב,חזה)
3. שילוב של האור הכחול והאדום יחד!!! שידוע כשילוב מושלם לטיפול באקנה דלקתי וקשה ועקשן לטיפול! 
ואז הגיע הרעיון למצוא מכשיר כזה בשבילי… לאחר פניה למליון יצרנים וספקים בארץ ובעולם בחיפושים למכשיר הכי יעיל עם תחלס תוצאות !!! מצאתי את השידוך שלי והחלטתי לקרוא לו ״ADELE” והתוצאות לא איחרו לבוא וניתן לראות אותן בדף שלי !!! בנות שהגיעו עם אקנה קשה לאחר חודש בלבד ניהיה להן ריפוי מלא בעור! חודש אחד!!! ה-ל-ם מה שהיה לוקח לי לפני זה חצי שנה הפך לחודש! הצפה של הודעות ואני שותקת ממשיכה לחקור… לוקחת את המכשיר למכון התקנים שיעשה למכשיר מליון בדיקות שיאשר לי ויחתום לי שהמכשיר שלי אכן כמו שאני רציתי! והיום הגיע החתימה! והנה אני כאן נרגשת עד השמיים ובחזרה וחושפת לכן את הבייבי שלי! ולכל הקוסמטיקאיות המדהימות שעוקבות אחרי ומפרגנות ושואלות! אז כן המכשיר שלי הוא למכירה אך ורק לקוסמטיקאיות רפואיות! המכשיר שלי יתן לך
תמענה הנוח והמהיר לטיפול אקנה וגם מצוין לטיפולי פיגמנטציה ואנטי אייג! כל מי שתרכוש את המכשיר שלי תקבל פגישה איתי שבא אני אעניק לה את כל הידע שלי ואשתף אותה בהצלחה שלי ובטיפים שלי…. ודואגת וממליצה ללקוחות להגיע אליך מהאזור שלך שמחפשות קוסמטיקאיות שעובדות בשיטת אדל!!! כי הגיע הזמן שלכולנו יהיה הכוח להעניק ללקוחות שלנו אושר וסיפוק! בהצלחה לי , בהצלחה לנו!!!:)

דילוג לתוכן